gototopgototop

Тільки година їзди, 50 км. від центру Києва. Дивитись карту проїзду. І Ви потрапляєте на територію в 10,5 тисяч Га угідь мисливського господарства «Альянс», де є спеціально обладнані місця під мисливські пікніки, вежі тощо. Також розташовується комфортабельний будинок з п'ятьма двомісними спальнями зі всіма зручностями для наших дорогих гостей!

Природна різноманітність лісів, полів і боліт наших угідь дозволяє запропонувати Вам полювання Дикого Кабана, Оленя Благородного, Європейську Косулю, Лося, Вовка, Фазан, Куріпка, Перепел.  Наші єгеря допоможуть Вам відстежити дичину і вийти на неї в лісі. Полювати можна індивідуально або групою, з собаками або без них.

У мисливському угідді «Альянс» ви можете скористатися рядом послуг, які допоможуть вам в нелегкій праці мисливця, професійний персонал, що досконально знає свою справу, зробить Ваше полювання тим, до чого Ви прагнули: задоволенням, відпочинком і гарним настроєм!

Замовити полювання онлайн або по тел.: +38-067-407-5341

Погода на ранчо

Голосуємо!

Ви віддаєте перевагу полюванню на:

50%   (14)
36%   (10)
7%   (2)
4%   (1)
4%   (1)
0%   (0)

Відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні12
mod_vvisit_counterЗа тиждень137
mod_vvisit_counterЗа місяць1149
mod_vvisit_counterВсього202082