gototopgototop

Дикий Кабан

ПОЛЮВАННЯ НА КАБАНА З ЛАЙКАМИ

Полювання на кабана з лайками проводиться наступним способом:

У полюванні беруть участь :

  • від одного до восьми мисливців
  • три пари собак
  • ведучий собак – єгер-кінолог
  • єгеря на машинах перехоплення
  • кінь із запряженим возом або саньми
  • краща зброя для такого полювання – гладкоствольна легка рушниця
  • патрони – тільки кулi. КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО ВИКОРИСТОВУВАТИ КАРТЕЧ !

Пара собак пускається в ліс на вільний пошук кабанів. За ними слідують ведучий і мисливець. Якщо мисливців група, то останні стають на номери в місцях можливого виходу кабанів (розстановку номерів проводить старший єгер від господарства). Собаки в пошуку працюють в повній тиші. Виявивши табун, або сікача одинака вони починають атаку і з голосом і хватками зупиняють кабана.


Зупинений собаками дикий кабан є предметом здобичі мисливця що йде за собаками. Табун, що тікає є предметом здобичі мисливців на номерах.

Мисливцям необхідно дотримуватись головного правила – не стріляти в кабана на якому щільно «висять» собаки, потрібно дати час собакам попрацювати. Кабан слабіє і дає можливість підійти до нього впритул і навіть заколоти ножем. Злобні і в'язкі лайки не кинуть кабана і Ви завжди чутимете їх роботу і контролюватимете місцезнаходження собак і кабана. Кожен собака несе на собі супутниковий ошийник GARMIN. Комп'ютер, що показує місцезнаходження собак знаходяться: один у групи, що йде з ведучим, другий у групи що стоїть на номерах або в машині перехоплення.

Мисливці на номерах стріляють за правилами загородного полювання.

Мисливці що йдуть з ведучим, стріляють тільки за погодженням і командою ведучого. Кабани до 80 кг можуть здобуватися ножем.


Саме полювання триває світловий день і здобувається стільки кабанів скільки виявлять собаки. У разі роботи собак по «спортивному» сильному сікачу мисливці на номерах сідають в машини з єгерями і починають переслідування собак що працюють по сікачу.

Всі мисливці забезпечуються засобами зв'язку – раціями.

Рекомендуємо взяти з собою відеокамери.

Замовити полювання онлайн або по тел.: +38-067-214-4898

Погода на ранчо

Голосуємо!

Ви віддаєте перевагу полюванню на:

41%   (18)
39%   (17)
7%   (3)
7%   (3)
5%   (2)
2%   (1)

Відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні22
mod_vvisit_counterЗа тиждень113
mod_vvisit_counterЗа місяць851
mod_vvisit_counterВсього231405