gototopgototop

Вовк

Полювання на вовка

  • зброя гладкоствольна;
  • патрон – тільки картеч.

На території мисливського господарства «Альянс» в  січні - лютому під час гону, пари вовків починають шукати вільні території для своєї сім'ї і інтенсивно долають великі відстані зупиняючись на лежання з настанням ранку. Кожен ранок при обході лісу єгеря особливу увагу приділяють дослідженню лісових доріг на предмет виявлення вовчого сліду. У разі виявлення сліду – єгеря простежують місце лежання вовка, після чого негайно починають прапорити квартал лісу, де немає вихідних вовчих слідів.

Огородження прапорами кварталу 1000м х 500м займає близько 2 годин часу. Номери розставляються всередині прапорців, як правило в густих хащах ( вовк по території лісу, що добре проглядається, не пересувається навіть при переслідуванні, тому нарізна зброя, та ще з оптичним прицілом, створить Вам додаткові проблеми і ви просто не встигнете зловити звіра в приціл і упустите свій шанс. Беріть гладкоствольні рушниці з картеччю і будьте готові до швидкого пострілу «на вскидку» з відстані не більше 30 метрів. У нашому мисливському господарстві практикується колективне безкоштовне полювання на вовка.

Охочі можуть заповнити представлену нижче форму реєстрації полювання на вовка або зв'язатися з нами за тел.: +38-067-407-5341.

У разі здобичі вовка, колективу надається одна безкоштовна ліцензія на кабана.

Top of Form

Ви можете заповнити і відправити дану форму. Після чого з Вами вийде на контакт наш представник, щоб обговорити всі нюанси майбутнього полювання на вовка.

Форма Реєстрації:

 

УВАГА !!! Всі мисливці які заповнили форму реєстрації полювання на вовка нашого сайту негайно запрошуються на полювання. Після дзвінка від господарства ті мисливці, які зможуть приїхати повинні підтвердити своє прибуття телефонним дзвінком і ще кілька разів з дороги орієнтувати мисливське господарство про час свого прибуття. Це пояснюється тим, що як правило всі з'їжджаються не пізніше 14-00 годин дня, щоб залишалося як мінімум 2 години до заходу сонця. Дуже важливо відповідально і поважно відноситися до решти учасників полювання, бути пунктуальним. Тут головним є принцип : «Семеро одного не чекають» для участі потрібно прибути не пізніше за призначений час. Потрібно бути тепло одягненим для того, щоб стояти на номері не рухаючись, іноді до настання темряви.


Вдалого полювання!

Погода на ранчо

Голосуємо!

Ви віддаєте перевагу полюванню на:

41%   (18)
39%   (17)
7%   (3)
7%   (3)
5%   (2)
2%   (1)

Відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні8
mod_vvisit_counterЗа тиждень153
mod_vvisit_counterЗа місяць153
mod_vvisit_counterВсього229410